Aktualności

tytulowe15 grudnia w naszym Uniwersytecie Dziecięcym odbyły się zajęcia pt. "Święta na terapii. Terapia na Święta". Spotkanie poprowadzili słuchacze Podyplomowych Studiów Terapii Pedagogicznej, pod kierunkiem dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej (Instytut Edukacji).
Nasze spotkanie przebiegło w świątecznej i niezwykle radosnej atmosferze. Dzieci świetnie się bawiły tworząc piękne, bożonarodzeniowe dekoracje. Opiekunowie małych studentów natomiast, wysłuchali wykładu dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej pt. "Młody człowiek i jego emocje". Minionej soboty odwiedził nas również św. Mikołaj :)

Przy organizacji zajęć pomagała nam, także nasza studenta Dorota Poloczek (pedagogika). Dziękujemy!
Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym odbędzie się 12 stycznia. Zajęcia pt. "Fizyka eksperymentalna: samodzielne wykonywanie doświadczeń fizycznych" poprowadzi dr Marek Siłuszyk (Instytut Matematyki i Fizyki).

Fotogaleria:


Foto. Dorota Poloczek

Przejdź do kolejnych aktualności...

Do poczytania dla rodziców

Kultura w sieci. Artykuł dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej

#kulturawsieci #cyberprzemoc #dzieciuczasieprzeznasladowanie


STOP!
Uwaga! 77
Dzień dobry Państwu.

Dziś chciałabym porozmawiać z Państwem na temat integralnej płaszczyzny, w której funkcjonujemy codziennie i my, i nasze dzieci. Na tym podwórku obowiązują pewne zasady. Wnioski z mojej obserwacji mogą być dla niektórych zadziwiające. Otóż okazuje się, że często to dorośli mają problem z poruszaniem się w tym świecie i to oni sprawiają swoim zachowaniem wiele kłopotów.

Przejdź do kolejnych artykułów...

Partnerzy:
         
logo_prezydent logo_mko
logo tv wschod logo_zycie_siedleckie
logo helios wer.podstawowa 

logo rehmedica
logo bank.mp
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim
logo_iwonex logo bg LOGO MUZEUM