Aktualności

dogs and cats clipart 120 best cats dogs images on pinterest animals model coloring pagesW sobotę 17 lutego odbędzie się kolejne nasze spotkanie. Zajęcia pt. "Zwierzęta mają głos" poprowadzi dr inż. Elżbieta Horoszewicz (Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt). Zajęcia odbędą się w sali 314, w budynku Wydziału Przyrodniczego, przy ul. Prusa 12. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:

wykrzyknik
9.00-10.00 - 6-7 latki
10.30-11.30 - 8-9 i 10-12 latki razem

Rodzice i Opiekunowie naszych studentów otrzymają szczegółowe informacje na temat najbliższych zajęć pocztą elektroniczną. Do zobaczenia w sobotę 17 lutego :)

foto. sportekevents.com
tytulowe13 stycznia w Uniwersytecie Dziecięcym odbyły się zajęcia pt. "Zimowa Chemia". Spotkanie poprowadziła dr Barbara Pezler (Instytut Chemii). Nasi mali żacy wzięli udział w pokazach i eksperymentach chemicznych i przekonali się, że nauki ścisłe to nie tylko wzory i reguły, ale przede wszystkim fascynujący świat.

chemiaW sobotę 13 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie. Zajęcia pt. "Zimowa Chemia" poprowadzi dr Barbara Pezler (Instytut Chemii). Zajęcia odbędą się w auli nr 27, w budynku Wydziału Nauk Ścisłych, przy ul. 3 Maja 54. Zajęcia odbędą się w jednej grupie dla wszystkich dzieci razem.
wykrzyknik

10.00-11.30 -  6-7, 8-9 i 10-12 latki razem

Rodzice i Opiekunowie naszych studentów otrzymają szczegółowe informacje na temat najbliższych zajęć pocztą elektroniczną. Do zobaczenia w sobotę 13 stycznia :)
tytulowe16 grudnia w Uniwersytecie Dziecięcym odbyły się zajęcia pt. "Dary, podarki, prezenty czyli jak sprawić komuś przyjemność". Spotkanie poprowadzili słuchacze Podyplomowych Studiów Terapii Pedagogicznej, pod kierunkiem dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej (Instytut Edukacji).
Nasze sobotnie spotkanie przebiegło w świątecznej i niezwykle radosnej atmosferze. Dzieci wspólnie z opiekunami świetnie się bawiły tworząc piękne, bożonarodzeniowe dekoracje, którymi ozdobiły choinkę.