wykrzyknik

Mamy jeszcze wolne miejsca! Formularz rejestracyjny znajduje się w zakładce REJESTRACJA Harmonogram zajęć w roku akademickim 2018/2019


6 października 2018 - godz. 12.00 uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019. Wykład inauguracyjny "Zaprzyjaźnijmy się", dr Katarzyna Marciniak-Paprocka (Instytut Edukacji), aula w budynku Wydziału Przyrodniczego, przy ul. Prusa 14

20 października 2018 - Kulisy teatru lalek, zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu teatru lalek, Małgorzata Rytel, aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, sala Senatu, Pałac Ogińskich, ul. Konarskiego 2

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:

godz. 9.00 - 10.30  6-7 latki


godz. 11.00 - 12.30  8-9 i 10-12 latki razem


17 listopada 2018 - zajęcia językowe, Instytut Polonistyki i Neofilologii

15 grudnia 2018 - zajęcia o tematyce pedagogicznej, bożonarodzeniowej, dr Katarzyna Marciniak-Paprocka (Instytut Edukacji)

12 stycznia 2019 - zajęcia z fizyki, dr Marek Siłuszyk (Instytut Matematyki i Fizyki)

16 lutego 2019 - zajęcia zootechniczne, dr inż. Elżbieta Horoszewicz (Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt)

16 marca 2019 - zajęcia z ratownictwa medycznego/pierwszej pomocy, dr n. o zdr. Piotr Leszczyński (Instytut Nauk o Zdrowiu)

13 kwietnia 2019 - Meksyk śladami Azteków i Majów, mgr Marek Łasisz, archeolog i kulturoznawca

18 maja 2019 - zajęcia z ekonomii, dr Bartłomiej Suchodolski (Katedra Ekonomii)

8 czerwca 2019 - zajęcia z pielęgniarstwa, mgr Zdzisława Borkowska (Instytut Nauk o Zdrowiu)

22 czerwca 2019 - uroczyste zakończenie roku akademickiego 2018/2019
Prosimy o dokonywanie wpłat na konto:

BANK Pekao S.A. I O/Siedlce 19 1240 2685 1111 0000 3656 3195
z dopiskiem:
- przy płatności całego czesnego jednorazowo: "Uniwersytet Dziecięcy + imię i nazwisko dziecka" - wysokość opłaty 250 zł
- przy płatności w ratach: "Uniwersytet Dziecięcy rata I + imię i nazwisko dziecka " - wysokość I raty 150 zł, płatna do końca września 2018 r., II rata w wysokości 150 zł, płatna do końca stycznia 2019 r.

W przypadku dzieci kontynuujących zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym (dzieci, które uczęszczały na zajęcia w poprzednich latach akademickich) oraz w przypadku rodzeństwa uczęszczającego na zajęcia, wysokość opłaty rocznej wnoszonej jednorazowo wynosi 200 zł, a wpłacanej ratalnie wynosi 250 zł (2 raty po 125 zł.).


Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin Uniwersytetu Dziecięcego (plik PDF)

2. Opłaty za studia (plik PDF)

3. Zarządzenie Rektora powołujące Uniwersytet Dziecięcy (plik PDF)


wykrzyknik

Drodzy rodzice i opiekunowie słuchaczy Uniwersytetu Dziecięcego,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Państwu kilka podstawowych informacji dotyczących stosowanych przez nas procedur w celu zachowania prywatności i bezpieczeństwie Państwa danych osobowych a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących Państwu praw, w związku z RODO.

Kto jest administratorem Państwa danych?

Administratorem danych jest Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach z siedzibą przy ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce.

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?

Państwa dane przetwarzane są przez nas w niezbędnym zakresie potrzebnym do prawidłowego świadczenia naszych usług i korzystania z nich przez Państwa.

Stosowane procedury zapewniają większe bezpieczeństwo usług, w tym wykrywania ewentualnych nadużyć. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach nie przekazuje i nie sprzedaje żadnych danych, w tym danych osobowych użytkowników, ani danych przez nich wprowadzonych innym osobom, podmiotom trzecim lub instytucjom.

Wyjątkami są sytuacje, kiedy przekazanie danych jest wymagane przepisami prawa lub decyzją organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań oraz kiedy zostanie uzyskana wyraźna zgoda podmiotu, którego dane dotyczą.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów, dostępności produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód i akceptacji Regulaminu oraz Polityki bezpieczeństwa danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jakie są Państwa prawa w stosunku do danych?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie udzielone przez Państwa dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Możecie je Państwo wycofać w dowolnym momencie.

Z kim kontaktować się celu realizacji swoich praw?

Państwa zgłoszenia dotyczące Polityki bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych będzie przyjmowała koordynator Uniwersytetu Dziecięcego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz inspektor ochrony danych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone zgodnie z zasadami Polityki bezpieczeństwa danych osobowych i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.