Aktualności

tytuloweW sobotę 12 stycznia, dr Marek Siłuszyk (Instytut Matematyki i Fizyki) zabrał naszych studentów w podróż w fascynujący świat fizyki. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się m.in. czym jest grawitacja, energia czy środek ciężkości. Dużo radości sprawiły dzieciom eksperymenty. Dzięki naszym wykładowcom, którzy w niezwykły sposób przekazują swoją wiedzę, nasi najmłodsi studenci przekonują się, iż świat nauki jest pasjonujący i z chęcią wracają na kolejne spotkania. Patrząc na zaangażowanie dzieci w trakcie ostatnich zajęć, możemy śmiało stwierdzić, iż rośnie nam pokolenie naukowców.
Dziękujemy naszej studentce Dorocie Poloczek (pedagogika) za pomoc przy organizacji zajęć.
Nasze następne spotkanie odbędzie się 16 lutego, a poprowadzi je dr inż. Elżbieta Horoszewicz (Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt).

Fotogaleria:


Fot. Dorota Poloczek

Przejdź do kolejnych aktualności...

Do poczytania dla rodziców

Kultura w sieci. Artykuł dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej

#kulturawsieci #cyberprzemoc #dzieciuczasieprzeznasladowanie


STOP!
Uwaga! 77
Dzień dobry Państwu.

Dziś chciałabym porozmawiać z Państwem na temat integralnej płaszczyzny, w której funkcjonujemy codziennie i my, i nasze dzieci. Na tym podwórku obowiązują pewne zasady. Wnioski z mojej obserwacji mogą być dla niektórych zadziwiające. Otóż okazuje się, że często to dorośli mają problem z poruszaniem się w tym świecie i to oni sprawiają swoim zachowaniem wiele kłopotów.

Przejdź do kolejnych artykułów...

Partnerzy:
         
logo_prezydent logo_mko
logo tv wschod logo_zycie_siedleckie
logo helios wer.podstawowa 

logo rehmedica
logo bank.mp
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim
logo_iwonex logo bg LOGO MUZEUM